Telefon : 212 215 52 73
Faks : 212 215 52 74
Adres : Terrace Fulya Center 2 Kat:16, Daire:108 Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No:13 Fulya 34365 / Şişli / İstanbul-Avrupa
New PageNew Page

Bilimdeki büyük gelişmeleri Ortopedi ve Travmatoloji alanında da görmekteyiz. www.serefaktas.com sitesi, Prof.Dr.Şeref Aktaş tarafından Ortopedi ve Travmatoloji alanında karşılaşılan hastalıklar  ve tedavileri hakkındaki en güncel bilgileri sizlerle paylaşmak amacı ile kurulmuştur.

Prof.Dr. Şeref Aktaş, Şubat 1995 tarihinde Ortopedi Uzmanı olarak çalışmalarına başlamıştır. Dr. Şeref Aktaş, Ayak-Ayak Bileği Hastalıkları, Çocuk Ortopedisi, Artroskopik Cerrahi ve Protez Cerrahisi konularında hastalarına hizmet verme yanında Akademik kariyerine de devam etmiştir. Kasım 2000 de Doçent Doktor, Mart 2009 tarihinde Profesor Doktor ünvanlarını kazanmıştır. Prof.Dr.Şeref Aktaş, Mayıs 2011 tarihinde Ortopedidoktorum Kliniğini kurmuştur.Prof.Dr. Şeref Aktaş hastalarını Ortopedi Doktorum Kliniği"nde kabul etmektedir.

Ortopedi Doktorum Kliniği, modern muayene ve bekleme odaları, manupulasyon, alçı-atel uygulamaları, enjeksiyon ve küçük müdahaleler gibi her türlü ameliyat dışı tedavilere uygun pansuman ve müdahale ünitesi, bebeklerde doğumsal kalça çıkığı tanı ve tedavisine imkan veren ultrasonografi ünitesi, topuk dikeni, fibromiyalji,  tenisci dirseği gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan ESWT ünitesi, ayak sorunu yaşayan hastalara büyük katkı sağlayan Kişiye Özgü Tabanlık ünitesi ile faaliyet göstermektedir. Ortopedi Doktorum Kliniği"nin bir çok özel sigorta şirketi ile anlaşması vardır. Ayrıca, yatarak tedavi gerektiren durumlarda, Ortopedi Doktorum Kliniği, özel hastanelerin bir kısmı ile anlaşmalıdır.

www.serefaktas.com internet sayfasında sunulanlar genel ortopedik hastalık bilgileri olup daha detaylı bilgi, listede yer almasını istediğiniz hastalıklar, önerileriniz ve sorularınız için web sayfamızdaki konu sonlarında bulunan soru-cevap bölümlerine yazabilirsiniz.