Telefon : 312 287 7978
Telefon : 532 013 0203
Faks : 312 287 7977
Adres : Kızılırmak Mahallesi 1245. Cadde 1250. Sokak Ulusoy Plaza No:9 Kat:4 Daire:13 Çukurambar / Çankaya / Ankara

1968 yılında Karaman’da doğdum. Konya Anadolu Lisesi ve Eskişehir Tıp Fakültesinden mezun oldum. Kalp Damar Cerrahisi ihtisasımı İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü Florence Nightingale Hastanesi ve Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesinde (Ankara) tamamladım. İhtisasım süresince Türkiye’nin çok değerli hocaları ile çalışma ve onların deneyimlerinden yararlanma fırsatı buldum. Bu konuda kendimi her zaman çok şanslı hissetmişimdir. Yetişmemde emeği geçen tüm hocalarıma her zaman minnet duyarım. Onlardan hem bu mesleğin inceliklerini, hem de kişisel gayretin ve iyi ekip çalışmasının insan yaşamına nasıl yansıdığını öğrendim. Bizlerin sadece insanların kalp veya damarlarını teknik olarak ameliyat eden insanlar değil, hastalarımızın hayatla, aileleri ile sevdikleri ile aralarındaki köprüler olduğumuzu ve sorumluluğumuzun büyüklüğünü öğrendim.
Uzman olduktan sonra Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye çapında yaptığı sınavda birinci olarak devlet bursu ile Amerika Birleşik Devletleri’nde (Columbia Üniversitesi – New York) Prof. Dr. Mehmet Öz ile çalıştım. Yine bu dönemde ve daha sonrasında dünyanın alanında en iyi bilinen isimleri ile çalışma fırsatlarını buldum ve değerlendirdim. Bu imkanlar mesleğimin başlangıcından itibaren Kalp ve Damar Cerrahisi konusunda ufkumun geniş olmasını sağladı.
2008 yılında Doçent, 2013 yılında da Kalp Damar Cerrahisi Profesörü ünvanını aldım. 2001 yılında eğitim kadrosu olan Başasistanlık görevimden, Eğitim Görevlisi (Klinik Şefi) ve Profesör olduğum bugüne kadar yurt içinden asistanlarımız ve yurtdışından pek çok genç meslektaşımızın eğitimlerine katkıda bulundum. Onların alanımızdaki başarıları beni her zaman gururlandırmıştır. Aralarında en son yayınlanan ve dünyada hastalıkların nasıl tedavi edileceğini belirleyen kılavuzlar (guidelines) da dahil olmak üzere (Amerika ve Avrupa kılavuzları) Kalp ve Damar Cerrahisi’nde yapılan yüzlerce bilimsel çalışma ve tıp kitaplarında referans gösterilen yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarım oldu ve devam etmektedir.
Bugüne kadar binlerce hastanın ameliyatında bulundum ve ameliyatlarını gerçekleştirdim. Mesleğimi çok seviyorum. Ameliyatlarımı ilk günkü özenle ve yılların deneyimi ile yapmak bana apayrı bir mutluluk veriyor.