Telefon : 0212 212 06 56
Telefon : 0212 212 06 56
Telefon : 0530 212 42 00
Faks : 0212 635 50 01
Adres : Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi No:1 Kat:1 Daire:2 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul-Avrupa

Estetik Deyince


Plastik Cerrahi dudak damak yarıklarından deri kanserlerine, yara izlerinden yanık tedavisine, çene bozukluklarına kadar birçok hasta gurubuna hizmet verir.

Estetik Cerrahiden amaç kişinin kendi doğal yapısını,boyunu,kilosunu,yaşadığı ortamı,beklentilerini,yaşını ve sağlık durumunu dikkate alarak istenilen güzelliği doğal bir görünüm sağlayarak elde etmektir.

Estetik Cerrahi son zamanlarda önemli gelişmeler göstermiş ve hizmet ettiği alan çok genişlemiştir. Ameliyatla yapılan Estetik Güzellik işlemlerine Botoks, Dolgu, LAZER uygulamaları gibi ameliyatsız yöntemlerde eklenmiştir. Ancak bunların yine bir Estetik Cerrahi Uzmanı tarafından, kişinin yüz özellikleri incelendikten sonra uygulanması hatta daha uygun başka yöntemler varsa o yöntemlerin tercih edilmesi doğru olur.

Bu konularla ilgili geniş açıklamalara üstte verilen sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Estetik amaçlı cerrahi Plastik Cerrahinin hizmet verdiği alanlardan biridir ve Estetik konusu medyada ve internet ortamında en çok takip edilen ve görsel özellik gösterdiği için üzerinde çok konuşulan bir konudur.Plastik Cerrahlarında sadece bir kısmı Estetik Cerrahi ile yoğun olarak ilgilenerek Estetik Cerrah olarak çalışmaktadır.İnsan vücudu üzerindeki estetik ile insan sağlığı birbirinden ayrılamaz ve insan vücudu üzerinde yapılacak tüm işlemler titizlik gerektirir.

Estetik ve Güzellik ilgi uyandıran bir konu olduğun için konunun uzmanı olmayan hatta Doktor bile olmayan birçok kişi bu alanda yer almak istemektedir. Bu nedenle Estetik Cerrahi Uzmanı Doktor ile Estetisyenin başka başka insanlar olduğunun ve bu kişilerinde birbirinden farklı uygulama yeteneklerinin olduğu bilinmesi gerekir.

Not:Yasal olarak mümkün olmadığı için sitemizde ameliyat öncesi ve sonrasını gösteren hasta resimleri ve ameliyatlar,uygulamalar ile ilgili fiyatlandırmalara yer verilmemiştir,bunun için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.