Telefon : 212 444 0 678
Adres : Teşvikiye Cad. İkbal İş Merkezi No:103 Kat 1 / Şişli / İstanbul-Avrupa
Bel Fıtığı
Mikrocerrahi ile yapılan bel fıtığı ameliyatında sakat kalma felç olma riski yok, yaklaşık 15 dk sürüyor, cilt dikişiniz olmuyor, iki saat sonra ayağa kalkabiliyorsunuz. Ameliyat akşamı veya ertesi gün eve dönebilirsiniz.

Bel Kayması
Gelişmiş teknoloji ile yapılan ameliyatta sakat kalma felç olma riski yok, yaklaşık bir saat sürüyor, cilt dikişiniz olmuyor, oniki saat sonra ayağa kalkabiliyorsunuz. Ameliyatın ertesi günü eve dönebilirsiniz. Bel kaymasında bele titanyum vidalar yerleştiriyoruz.
Halk arasında "vida" veya "platin" ameliyatları olarak bilinen bu ameliyatlar çok riskli ameliyatlar. Biz hastaya sakat kalma felç olma riski yok diye garanti verebilmek için özel bir teknoloji kullanıyoruz, böylece ameliyatlarda bir sorun çıkmıyor.

Boyun Fıtığı
Mikrocerahi ile önden ufak bir kesi ile girilir. Mikroskop altında omuriliğe ve sinirlere bası yapan fıtık temizlendikten sonra cilt gizli dikişle kapatılır. İki saat sonra ayağa kalkabilir, üç saat sonra evine gidebilirsiniz. Durumunuza göre ameliyat edilen mesafeye hareketli protez veya cage denilen destek materyelleri konur.