Telefon : 0232 421 60 82
Telefon : 0232 463 06 04
Telefon : 0232 464 65 34
Faks : 0232 422 72 88
Adres : 1420 Sk. No.98 SAĞLIKER SİTESİ Kahramanlar Alsancak(Ege Sağlık Hastanesi Acil Kapısı Karşısı)İzmir/Konak / Konak / İzmir

OP.DR.MEHMET ÇELIMLI
Üroloji Uzmanı
OP. DR. RUŞEN AYDIN
Üroloji Uzmanı
PROF.DR.YUSUF ZIYA ATEŞÇI
Üroloji Uzmanı


Merkezimiz 2004 yılında Op.Dr. Mehmet ÇELİMLİ tarafından kurulmuş, o günden günümüze hem yerleşim alanı, makine techizat ve kadrosu ile gelişmeler göstermiştir.
Bu gün bulunduğu binada tüm ürolojik hastalarının ayaktan teşhis ve tedavisi için gerekli araçlara sahip olarak Op.Dr Mehmet ÇELİMLİ ve Op.Dr Ruşen AYDIN tarafından yönetilmektedir.
Üriner sistem taşlarının %90 ı ameliyat gerektirmeden kırılabilir taşlardır. Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman ekibimiz ile ve 20 bine yaklaşan hasta sayımız ile güven dolu hizmet vermekteyiz.
DİREX ve EMD marka E1000 model C kollu Floroskopik ESWL cihazlarımız ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.
Ege Bölgesi çapında hasta kabul sayısı en yüksek olan merkezimiz bu güne kadar 20bin"e yakın hastanın taşlarını temizleyerek ciddi bir tecrübeye imza atmıştır. Bölgemizde böbrek taşı denilince ilk akla gelen merkez İzmir Üroloji Dal Merkezi"dir.
Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri,ivp,idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.
Özel İzmir Üroloji Dal Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.